Produkcja wiązek elektrycznych

Jako spółdzielnia Inwalidów „Pokój” w Rynie dostarczamy różnego rodzaju wiązki elektryczne, które są dostosowane do specyfikacji określonej przez Klienta. Wykonujemy je ze wszystkich typów kabli. Odbywająca się w naszym zakładzie produkcja spełnia standardy zdefiniowane w międzynarodowej normie ISO 9001. Certyfikat, który dowodzi jej przyznania, został wystawiony przez Urząd Dozoru Technicznego w 2017 r. i obejmuje m.in. montaż komponentów oraz akcesoriów do urządzeń elektrycznych.

Wiązki kablowe

Wiązki elektryczne, o których każdy producent wie, że wymagają sporej dawki precyzji i doświadczenia, nie mają w sobie potencjalnej mocy rozgłosu na miarę nowoczesnych wynalazków. Tymczasem jeśli chodzi o sektor techniczny, możemy poszczycić się również tym, że w 2018 r. otrzymaliśmy wyróżnienie „Diamenty Forbesa”.  

Producent wiązek elektrycznych

Jako dostawca wiązek elektrycznych podejmujemy współpracę o charakterze zarówno jednorazowym, jak i stałym bez względu na wielkość składanych zamówień. W razie potrzeby zapewniamy regularne dostawy nawet hurtowych ilości kabli. Gotowe artykuły w krótkim czasie dostarczamy na terenie całej Polski, korzystając z własnego transportu. Jako producent wiązek elektrycznych mamy także zaawansowane urządzenia do obróbki kabli. Nasz park maszynowy jest zaopatrzony w sprzęt, który umożliwia m.in.:

 • cięcie,
 • zakuwanie,
 • zaciskanie.

Wiązki elektryczne producent

Produkcja może się odbywać zarówno ręcznie, jak i automatycznie. Zakuwamy końcówki niezależnie od wielkości i rodzaju kabla, używając bezobsługowego urządzenia Rennsteig CM 25-3. Zapewniamy wysoką jakość, nieodległe terminy realizacji i konkurencyjne ceny wykonywanych wiązek elektrycznych. W razie potrzeby stosujemy oznaczanie na gorąco, atramentem lub etykietami, wykorzystując w tym celu urządzenie Artos CS-336. Pożądane parametry produktów udaje się uzyskać m.in. za sprawą wszechstronnej wiertarko-gwinciarki typu MK4 400 V.

Dzięki bogato wyposażonemu parkowi maszynowemu możemy produkować przewody o szerokim zakresie średnicy i przekroju, które są przeznaczone do wszelkiego rodzaju zastosowań. Współpracujemy z firmami o zróżnicowanym profilu działalności, począwszy od niewielkich przedsiębiorstw usługowych, skończywszy na zakładach produkcyjnych o międzynarodowym zasięgu działania. Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie pracowników, dla których produkcja wiązek elektrycznych nie ma żadnych tajemnic. Dlatego przedstawiamy szeroko zakrojoną ofertę, z której mogą skorzystać podmioty gospodarcze o wysokim stopniu zaawansowania technologicznego. 

Podejmujemy się realizacji nawet najbardziej skomplikowanych technicznie zamówień. Gotowe do natychmiastowego użycia wiązki kablowe wprost od producenta spełnią wszystkie warunki podane w specyfikacji. Ważnym czynnikiem jest również organizacja procesu wytwarzania obrobionych przewodów. Jesteśmy dobrze zorganizowani także na polu logistyki spedycji. Wiązki elektryczne, których jakości jako producent jesteśmy pewni, trafiają do naszych kontrahentów w ustalonym terminie.

Współpracujemy z firmami o zróżnicowanym profilu działalności, począwszy od niewielkich przedsiębiorstw usługowych, skończywszy na zakładach produkcyjnych o międzynarodowym zasięgu działania. Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie  w branży elektrotechnicznej.

Dzięki bogato wyposażonemu parkowi maszynowemu produkujemy wiązki elektryczne przeznaczone do wszelkiego rodzaju zastosowań. Realizujemy zamówienie zgodnie z podaną specyfikacją techniczną klienta z materiałów własnych lub powierzonych. Jako producent wiązek elektrycznych zapewniamy:
 • wysoką jakość potwierdzoną certyfikatem  ISO 9001
 • 100% kontrolę wyrobów
 • krótkie terminy realizacji
 • konkurencyjne ceny
 • transport

Czym są i w jakim celu stosuje się elektryczne wiązki kablowe

Funkcja, jaką spełniają przez wszelkiego rodzaju wiązki kablowe, których producentem jest nasza firma, to oczywiście przesyłanie ładunków elektrycznych. Mają formę przewodów i odpowiadają za transmisję prądu pomiędzy maszynami, instalacjami czy ich elementami. Odgrywają zatem kluczową rolę z punktu widzenia działania urządzeń, które bez nich byłoby po prostu bezużyteczne. Warto wobec tego kupować je od sprawdzonych dostawców, a do takich należy nasza spółdzielnia Inwalidów „Pokój” w Rynie. Z uwagi na właściwości i zastosowanie montaż kablowych wiązek elektrycznych wykonuje się w każdym budynku, w tym domu, biurze czy zakładzie przemysłowym. Wykorzystuje się je wszędzie tam, gdzie potrzebny jest przepływ prądu pomiędzy maszynami, instalacjami albo ich podzespołami. Ponieważ sam proces produkcji przewodów jest dość wymagający i wymaga stosowania specjalistycznych urządzeń, przedsiębiorstwa przemysłowe chętnie współpracują z producentami, którzy dostarczają gotowe do użycia artykuły spełniające ściśle określone kryteria.

Szeroki wybór kablowych wiązek elektrycznych wprost od producenta

Zlecając procesy wytwórcze zewnętrznemu podwykonawcy, firmy oszczędzają czas i pieniądze, a jednocześnie mają pewność, że pozyskują potrzebne wyroby ze sprawdzonego źródła, od fachowców wyspecjalizowanych w ich produkcji. Tym samym możliwe jest pełne skupienie się na podstawowej działalności, zamiast przeznaczać wiele zasobów na samodzielnie wytwarzanie kabli. Właśnie w taki sposób klientów wspiera nasza spółdzielnia „Pokój”. Gdzie używane są elektryczne wiązki kablowe? Jako producent, dostarczamy je na potrzeby przedsiębiorstw zajmujących się wytwarzaniem i montażem m.in.:
 • wszelkiego rodzaju pojazdów, w tym spalinowych,
 • samochodowych instalacji LPG,
 • maszyn,
 • sprzętu gospodarstwa domowego,
 • instalacji reklamowych.
Głównym odbiorcą naszych wyrobów są zatem podmioty zorganizowane, przede wszystkim przedsiębiorstwa wytwórcze, które składają większe, hurtowe zamówienia. Jako producent kablowych wiązek elektrycznych z doświadczenia wiemy jednak, że nabywają je również osoby indywidualne. Po co i w jakich sytuacjach? Są bardzo potrzebne m.in. w momencie organizowania przydomowego warsztatu, w którym wykorzystywane będą specjalistyczne narzędzia o dużym poborze prądu. Niezależnie jednak o tego, w jakim celu będzie prowadzany ich montaż, jesteśmy w stanie dostarczyć odpowiednie produkty. Nasza spółdzielnia jest w stanie wyprodukować praktycznie każdy rodzaj elektrycznych wiązek kablowych – zapraszamy do kontaktu w celu złożenia zamówienia.
Posiadamy status Zakładu Pracy Chronionej, co pozwala naszym Klientom na korzystanie z ulg we wpłatach na PFRON – stosownie do postanowień zawartych w Art.22 Ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych z dnia 27.08.1997r. Dz. U. Nr 123, poz. 776. z późniejszymi zmianami.