Odizolowywanie przewodów elektrycznych

W standardowej konfiguracji wiele kabli elektrycznych jest zaopatrzonych w materiałową izolację, która służy do zapewnienia odpowiedniej różnicy potencjałów pomiędzy przewodem a zewnętrznymi elementami danego urządzenia. Do jej usunięcia niezbędne są specjalistyczne narzędzia i maszyny, którymi dysponuje nasz zakład. Dzięki temu możemy zaoferować odizolowywanie dowolnych kabli elektrycznych zgodnie z określoną przez Klienta specyfikacją.

Podejmujemy się wszystkich zleceń niezależnie od rodzaju materiału zastosowanego do izolacji. Obrabiamy zarówno najmniejsze, jak i bardzo duże wiązki. Możliwości zakładu pozwalają nam pobierać nawet hurtowe zlecenia. Doświadczenie i park maszynowy budowane od 1954 r. przekładają się na możliwość świadczenia usług wysokiej jakości.

Odizolowywanie kabli

Spełniamy standardy określone w międzynarodowej normie ISO 9001 – stosowny certyfikat, który to potwierdza, został przyznany w 2017 r. przez Urząd Dozoru Technicznego. Oferujemy odizolowywanie przewodów wszelkiego typu, również tych o specjalnym zastosowaniu. Współpracujemy z firmami ze wszystkich sektorów gospodarki, jak np. przemysł, motoryzacja, transport, rozrywka czy usługi.

Precyzję pracy gwarantuje zastosowanie takich urządzeń jak np. półautomat Kodera Casting C370A, który jest przeznaczony m.in. do dwustronnego odizolowywania kabli. Z kolei Mira 230 marki Komax pozwala na zdejmowanie izolacji z przewodów o średnicy zewnętrznej nie większej niż 6,5 mm i o przekroju od 0,03 do 8,0 mm2. Do obróbki kabli o niewielkiej długości stosujemy natomiast urządzenie AM.ALL.ROUND produkcji Rittmeyer.

Odizolowywanie przewodów elektrycznych

Układy przewodzące prąd znajdują się dziś niemal wszędzie – trudno wyobrazić sobie budynek czy konstrukcję, w której nie użyje się kabli, złączy i innych elementów niezbędnych do właściwej konfiguracji. Prawidłowe przygotowanie skomplikowanej instalacji wymaga precyzji i pewności, że żaden jej punkt nie okaże się słabym ogniwem, dlatego odizolowywanie przewodów elektrycznych to kluczowa czynność dla zgodnej ze sztuką prefabrykacji wiązek.

Bezpieczeństwo i wydajność

To nie tylko kwestia niezawodnego działania całej instalacji opartej na układach elektrycznych, ale przede wszystkim coś bardzo ważnego z punktu widzenia bezpieczeństwa użytkowników i przypadkowych osób. Niezależnie, czy idzie o motoryzację, budowę luksusowej łodzi czy ustawienie sceny podczas plenerowej imprezy, przebieg naszej pracy i wydajność przewodów może zdecydować o powodzeniu niejednego przedsięwzięcia. Dlatego odizolowywanie kabli traktujemy w pełni profesjonalnie, z bezkompromisowym podejściem do kwestii dokładności wykonania i jakości ostatecznego efektu.

Kable i przewody elektryczne zaopatrzone są w izolację, która służy do zapewnienia odpowiedniej różnicy potencjałów pomiędzy przewodem a zewnętrznymi elementami danego urządzenia. Do jej usunięcia niezbędne są specjalistyczne narzędzia, którymi dysponuje nasz zakład. Dzięki temu możemy zaoferować odizolowywanie dowolnych przewodów i kabli elektrycznych niezależnie od rodzaju zastosowanego materiału izolacyjnego. Korzystając z naszej oferty, można liczyć na:
  • krótki czas realizacji zamówienia
  • konkurencyjne ceny
  • wysoką jakość świadczonych usług
  • profesjonalną obsługę
  • możliwość uzyskania rabatów w przypadku dużych i stałych zamówień
  • transport
  • realizację zamówienia z materiałów własnych lub powierzonych
Posiadamy status Zakładu Pracy Chronionej, co pozwala naszym Klientom na korzystanie z ulg we wpłatach na PFRON – stosownie do postanowień zawartych w Art.22 Ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych z dnia 27.08.1997r. Dz. U. Nr 123, poz. 776. z późniejszymi zmianami.

odizolowywanie przewodów

Odizolowanie kabli
Odizolowywanie kabli


odizolowanie kabli

Odizolowywanie przewodów elektrycznych